Shoopy


Platforma Shoopy

Shoopy to unikalna platforma, dzięki której zbudujesz swój własny program lojalnościowy w Internecie dla Twojego biznesu e-commerce. Dzięki nam w kilku prostych krokach stworzysz Program lojalnościowy dostosowany do Twoich potrzeb: zdefiniujesz kwotę od której Twoi klienci będą otrzymywać punkty lojalnościowe oraz dodasz nagrody, które możesz zaoferować swoim klientom. I to wszystko aby Twój program zaczął działać i przynosić zyski Twojemu biznesowi.

Odwiedź stronę
 • Moduły:

  • strefa klienta biznesowego
  • strefa klineta indywidualnego
  • api umożliwiające integracje
  • wtyczki integrujące
 • Klient:

  Projekt własny

O nas

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie oraz dużą i systematycznie poszerzaną wiedzę, dotyczącą naszej specjalizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu firmowa strona internetowa, sklep internetowy czy kompletny portal internetowy – u nas zawsze możecie liczyć na profesjonalne wsparcie i nowoczesne rozwiązania.

Czytaj więcej


Kontakt
(+48) 50 821 76 56

Firmowa strona internetowa może być zarówno wizytówką firmy jak również w połączeniu z innymi elementami (sklepem internetowym, aplikacją facebook) elemetetm szeroko zakrojonego marketingu. Strona internetowa to jedna z bardziej skutecznych form reklamy. Dobrze zaprojektowana i czytelna strona www to element który powinien uzupełniać działanie każdego przedsiębiorstwa. Nasze reaalizacje stron internetowych sa oparte o najnowsze technologie dostępne na rynku. Każda witryna www jest oparta o indywidualnie przygotowany szablon. Wykonanie serwisu internetowego poprzedzamy dogłębną analizą potrzeb Klienta, jego branży oraz konkurencji.Wykonujemy zarówno strony mobilne jak i responsywne – w zależności od wymagań klienta. Dla każdej strony internetowej możemy przygotować system CMS (zarządzania treścią), dzięki czemu aktualizacja treści będzie bardzo prosta. Na zrealizowane przez nas strony internetowe, możemy udzielić 24 miesięcznej gwarancji.