Aplikacje Dedykowane to cała gama rozwiązań dobieranych indywidualnie do klienta.

Aplikacje dedykowane są tworzone na zamówienie realizowane po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb i wymagań Klienta. Zaprojektowanie systemu od początku i dostosowane do specyfiki działania konkretnej firmy. Efektem połączenia wiedzy Klienta na temat proponowanego przez nas rozwiązania oraz doświadczenia analityków zajmujących się automatyzacją i optymalizacją procesów biznesowych jest powstanie usprawniającej działanie firmy aplikacji dedykowanej.  aplikacje-dedykowane Przykładowy cykl tworzenia aplikacji dedykowanych:

  • analiza
  • prototypowanie wstępne
  • prototypowanie funkcjonalne
  • implementacja
  • testy
  • wdrożenie
  • szkolenia
  • pielęgnacja i rozwój aplikacji 

O nas

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie oraz dużą i systematycznie poszerzaną wiedzę, dotyczącą naszej specjalizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu firmowa strona internetowa, sklep internetowy czy kompletny portal internetowy – u nas zawsze możecie liczyć na profesjonalne wsparcie i nowoczesne rozwiązania.

Czytaj więcej


Kontakt
(+48) 50 821 76 56

Firmowa strona internetowa może być zarówno wizytówką firmy jak również w połączeniu z innymi elementami (sklepem internetowym, aplikacją facebook) elemetetm szeroko zakrojonego marketingu. Strona internetowa to jedna z bardziej skutecznych form reklamy. Dobrze zaprojektowana i czytelna strona www to element który powinien uzupełniać działanie każdego przedsiębiorstwa. Nasze reaalizacje stron internetowych sa oparte o najnowsze technologie dostępne na rynku. Każda witryna www jest oparta o indywidualnie przygotowany szablon. Wykonanie serwisu internetowego poprzedzamy dogłębną analizą potrzeb Klienta, jego branży oraz konkurencji.Wykonujemy zarówno strony mobilne jak i responsywne – w zależności od wymagań klienta. Dla każdej strony internetowej możemy przygotować system CMS (zarządzania treścią), dzięki czemu aktualizacja treści będzie bardzo prosta. Na zrealizowane przez nas strony internetowe, możemy udzielić 24 miesięcznej gwarancji.