Corporate identity – Identyfikacja wizualna jest niezwykle ważnym elementem w funkcjonowaniu każdej firmy. Stanowi podstawowe narzędzie służące kreowaniu wizerunku. Zajmujemy się projektowaniem logotypów, jak również innych elementów CI – wizytówek, papieru firmowego.
Poniżej przedstawiamy przykładowe logotypy przygotowane przez naszą firmę:

logo-ogloszenia-plockie logo-grande-barchetta ok-rol-logo

logo-wyslijpliki logo_mazowiecka_szwajcaria logo-autoacqua

logo-atelier logo-alicjareczek logo-zdp

Tworzenie identyfikacji – jak pracujemy?

Każdą realizację rozpoczynamy od zapoznania ze specyfiką firmy oraz branży. Zbieramy materiały oraz analizujemy potrzeby danego klienta.
Początkowo tworzymy od 3 do 6 wstępnych projektów. Na ich podstawie, po rozmowie z klientem wybieramy jedną bądź dwie propozycje które będziemy rozwijali. Kolejnym etapem jest uwzględnienie wskazówek klienta oraz przygotowanie róznych wariantów logotypu.

Pomożemy Ci stworzyć wizerunek firmy.
Sprawimy że twoja firma stanie się zapamiętana i łatwo rozpoznawana.

O nas

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie oraz dużą i systematycznie poszerzaną wiedzę, dotyczącą naszej specjalizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu firmowa strona internetowa, sklep internetowy czy kompletny portal internetowy – u nas zawsze możecie liczyć na profesjonalne wsparcie i nowoczesne rozwiązania.

Czytaj więcej


Kontakt
(+48) 50 821 76 56

Firmowa strona internetowa może być zarówno wizytówką firmy jak również w połączeniu z innymi elementami (sklepem internetowym, aplikacją facebook) elemetetm szeroko zakrojonego marketingu. Strona internetowa to jedna z bardziej skutecznych form reklamy. Dobrze zaprojektowana i czytelna strona www to element który powinien uzupełniać działanie każdego przedsiębiorstwa. Nasze reaalizacje stron internetowych sa oparte o najnowsze technologie dostępne na rynku. Każda witryna www jest oparta o indywidualnie przygotowany szablon. Wykonanie serwisu internetowego poprzedzamy dogłębną analizą potrzeb Klienta, jego branży oraz konkurencji.Wykonujemy zarówno strony mobilne jak i responsywne – w zależności od wymagań klienta. Dla każdej strony internetowej możemy przygotować system CMS (zarządzania treścią), dzięki czemu aktualizacja treści będzie bardzo prosta. Na zrealizowane przez nas strony internetowe, możemy udzielić 24 miesięcznej gwarancji.